Rozwiązania dla lodziarni

Kasa fiskalna? A może iPOS Pocket? Porównujemy rozwiązania dla lodziarni Leave a comment

Gdy prowadzisz lodziarnię (lub dopiero planujesz jej otwarcie) musisz pomyśleć nie tylko o menu czy dobrej jakości składnikach, lecz także o rozwiązaniach pozwalających na sprawne zarządzenie firmą i ewidencjonowanie sprzedaży. Oto, co może się sprawdzić.

Kasa fiskalna online do lodziarni

Kasa fiskalna online Novitus, kasia fiskalna online Posnet

Kasa fiskalna jest pierwszą rzeczą, która prawdopodobnie przyjdzie na myśli wieku właścicielom lodziarni. To na niej wprowadzasz oferowane przez siebie przysmaki oraz ewidencjonujesz sprzedaż. Na rynku możesz znaleźć urządzenia tego typu oferowane przez marki takie, jak np. Novitus czy Posnet. Różnią się one od siebie ceną, wyglądem, parametrami technicznymi czy funkcjami. Co ważne, jeśli bierzesz pod uwagę to właśnie rozwiązanie, miej na uwadze, że od 2021 roku branża gastronomiczna jest zobowiązana do korzystania z kas fiskalnych online. Kasy na bieżąco przesyłają dane do Centralnego Repozytorium Kas, dlatego też kiedy jest włączona musi mieć połączenie z internetem. Jest to najtańsze oraz zarazem najprostsze rozwiązanie, które wielu w zupełności wystarczy. Jeśli myślisz o przyjmowaniu płatności bezgotówkowych to posiadamy w ofercie terminal płatniczy NETPAY, który oprócz przyjmowania płatności udostępnia również internet dowolnej kasie fiskalnej firmy Posnet. Dzięki temu nie musisz posiadać dodatkowego internetu w lokalu.


iPOS pocket do lodziarni

Jeśli prowadzisz mobilną/małą lodziarnię, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie może okazać się iPOS pocket. To pierwsza na rynku wirtualna kasa fiskalna na terminalu płatniczym, która zawiera w sobie wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia swojego biznesu. Dzięki niewielkim gabarytom czy zapewnionej łączności GSM idealnie sprawdzi się podczas pracy w terenie. Pozwala na przyjmowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych, wystawia paragony oraz faktury VAT, jak również przesyła raporty sprzedażowe do Twojego konta w iPOS web, dzięki czemu masz podgląd na bieżąco, co i w jakich godzinach się sprzedaje. iPOS pocket spełnia wymogi kas online.


Kompleksowe rozwiązanie iPOS do lodziarni

Jeśli sam iPOS pocket nie jest wystarczający dla Twojej lodziarni, pomyśl o kompleksowym systemie iPOS. Do wyboru masz iPOS smart pozwalający na rejestrowanie sprzedaży na urządzeniu z 3,5-calowym ekranem i klawiaturą terminala oraz iPOS smart+ z 10-calowym ekranem tabletu. Jedno i drugie urządzenie spełnia wymogi kas online i przesyła raporty, do których masz dostęp po zalogowaniu się do swojego konta w iPOS web. W zależności od potrzeby możesz korzystać z jednego kasoterminala lub rozbudować całość o kilka urządzeń, w tym także o iPOS pocket. Kasoterminale iPOS r także zapewniają łączność z internetem, więc nie musisz posiadać dodatkowego internetu w lokalu.


GoPOS do lodziarni

Jeśli myślisz o odpowiednim rozwiązaniu do lodziarni, możesz również wziąć pod uwagę GoPOS. Dzięki oprogramowaniu w szybki i bezproblemowy sposób przeprowadzisz sprzedaż swoich smakołyków, bezpiecznie przechowasz dane w chmurze czy zarządzisz nawet kilka punktami prowadzonego przez Ciebie biznesu. Do systemu, oprócz stałego menu, możesz wprowadzić różnego rodzaju dodatki dostępne dla Twoich gości, jak chociażby bita śmietana, co zdecydowanie przyspieszy przyjmowanie zleceń. Sam system jednak nie wystarczy. Musisz też pamiętać o sprzęcie. Oprócz urządzenia fiskalnego przydatna może się okazać również i waga.


Jeśli potrzebujesz podpowiedzi, które ze wspomnianych rozwiązań będzie najkorzystniejsze do Twojej lodziarni, zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 267 06 33 lub odwiedzenia nas w Radzyminie, ul. Stary Rynek 18. Pomożemy także w dopełnieniu wszystkich niezbędnych formalności, a potem zapewnimy szkolenie z użytkowania sprzętu i systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close