Posnet Fawag box

Dlaczego warto postawić na Posnet Fawag box? Leave a comment

Ostatnie miesiące przyniosły nam parę nowości fiskalnych, na które warto zwrócić uwagę. Jedną z nich jest Fawag box. Zakładasz biznes? A może musisz wymienić swoje dotychczasowe urządzenie na inne? Sprawdź, czemu drukarka fiskalna od Posnet może być dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Współpraca Posnet i Fawag jest owocna. Dzięki niej powstało wiele urządzeń, jak kasa fiskalna Posnet Fawag lite czy wagi. W ostatnim czasie do wspólnego portfolio dołączyła drukarka fiskalna Posnet Fawag box, która może być tym, czego potrzebujesz w swoim biznesie, zwłaszcza jeśli posiadasz niewielkie przedsiębiorstwo. Oto kilka powodów, dlaczego warto się nią zainteresować.

Niewielkie gabaryty

Posnet Fawag box jest niewielkim urządzeniem, które łatwo wkomponujesz w swoje stanowisko pracy i szybko przeniesiesz w inne miejsce. Mimo małych gabarytów drukarka posiada czytelny, graficzny wyświetlacz.

Wystawianie e-paragonów

E-paragony stopniowo zadomawiają się w Polsce, a drukarka fiskalna Posnet Fawag box jest technicznie gotowa na ich wystawianie. Pamiętaj, e-paragon jest takim samym potwierdzeniem dokonania zakupu jak papierowa wersja.

Szeroka gama wydruków

Dzięki drukarce fiskalnej Posnet Fawag box wydrukujesz faktury VAT, NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu i wzbogacisz wizualnie wystawiane przez siebie paragony. Urządzenie pozwala na umieszczenie czarno-białych grafik, jak np. logotyp firmy, reklama Twojej firmy, okolicznościowa promocja lub kod QR.

Pojemna baza towarowa

Twoja firma oferuje szeroką gamę produktów i usług? Dla drukarki fiskalnej Posnet Fawag box to żaden problem, a to dzięki dużej bazie towarowej. Pozwala ona na zdefiniowanie nawet do 250 tys. pozycji.

Intuicyjność korzystania

Korzystanie z drukarki fiskalnej Posnet Fawag box nie będzie ci spędzało snu z powiek i nastręczało problemów. Urządzenie posiada składającą się z czterech przycisków klawiaturę, która umożliwia szybkie i proste nawigowanie oraz wywoływanie potrzebnych ci opcji.

Łączność z szufladą

Wiemy, że szuflada kasowa to akcesorium potrzebne w biznesie. Bez problemów możesz podłączyć je z drukarką fiskalną Posnet Fawag box. Z chęcią pomożemy ci w wyborze optymalnego produktu współpracującego z nią.  


Posnet Fawag box to drukarka fiskalna, w której skoncentrowano się na prostocie, intuicyjności i wysokiej jakości wykonania. Urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze, co docenią jego użytkownicy. Mimo kompaktowych rozmiarów drukarka oferuje wiele ważnych funkcji. Posnet Fawag box to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy poszukują efektywnego i prostego w obsłudze urządzenia o wysokiej jakości, jednocześnie dostępnego w przystępnej cenie.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami telefonicznie (22 267 06 33) lub odwiedź nas w Radzyminie (ul. Stary Rynek 18).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close