Kasa fiskalna Posnet Ergo Online na dobry początek Leave a comment

Początek lipca zwyczajowo oznacza mocno wyczekiwane wakacje, sezon urlopowy, odpoczynek, relaks. Początek lipca, a konkretnie 1 lipca, to także moment od którego szereg podatników ma obowiązek ewidencjonowania sprzedaży przy pomocy kas i drukarek fiskalnych online. Jeśli jesteś w grupie budowlańców, lekarzy, prawników lub tzw. beauty (fryzjerzy, kosmetyczki, itp) – ostatni dzwonek na rozejrzenie się w poszukiwaniu dostępnych rozwiązań.

Dla wszystkich proponujemy kasę uniwersalną i wielozadaniową – kasę fiskalną Posnet Ergo Online z modułem WiFi. Solidna konstrukcja bazuje na sprawdzonych i chwalonych rozwiązaniach swojej poprzedniczki z kopią elektroniczną. Intuicyjna obsługa, uproszczone menu, wyraźne wyświetlacze graficzne i wymiana papieru wyjmij/wrzuć/drukuj to główne atuty kasy Ergo Online. Dodatkowo montowany moduł rozszerzenia WiFi pozwala na wygodne podłączenie do Internetu w przypadku pracy stacjonarnej, jak również w terenie np. przy pomocy funkcji routera WiFi dostępnego w niemalże każdym współczesnym smartfonie.

Programowalne klawisze umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych funkcji (raport dobowy, raport miesięczny, NIP nabywcy) bez potrzeby przeszukiwania menu urządzenia. Urządzenie jest poręczne, responsywne, odporne na zachlapania klawiatury. Kasa fiskalna Ergo Online to połączenie nieprzeciętnej funkcjonalności z oryginalnym designem i małymi rozmiarami.

Potrzebujesz kasy fiskalnej, zadzwoń: 22 267 06 33

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close