drukarka fiskalna

Novitus Point – nowoczesna drukarka fiskalna Leave a comment

Katalog produktów marki Novitus wzbogacił się o nową drukarkę fiskalną – Novitus Point. Zobacz, czym może pochwalić się producent i jak bardzo urządzenie sprawdziłoby się właśnie w twojej firmie.

Poznaj Novitus Point – nową (stacjonarną) drukarkę fiskalna w ofercie popularnej marki, która od lat działa na naszym rynku i zyskała zaufanie wielu klientów. Urządzenie już na wstępie przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi posiadającemu niewielkie stanowisko sprzedażowe, w które musi wkomponować drukarkę fiskalną. Novitus Point jest kompaktowy, umożliwia ustawienie go w dowolnej pozycji i posiada kolorowy, duży wyświetlacz, na którym możesz wyświetlać promocyjne grafiki i filmiki reklamowe. Potrzebujesz dodatkowego wyświetlacza? Żaden problem. Może on pokazywać treści te same, co na urządzeniu lub też działać samodzielnie. Co najważniejsze, jest to drukarka fiskalna, która jest atrakcyjna wizualnie i zdecydowanie wyróżnia się na tle swoich poprzedniczek.

Novitus Point gotowy na e-paragony

W czasach, gdy chętnie korzystamy z dobrodziejstw oferowanych przez nowoczesne technologie (również te bankowe), e-paragony zdają się być funkcjonalnością, z którą może się zaprzyjaźnić wiele osób. Wyjdź zatem naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wybierz urządzenie, które będzie pozwalało na wystawianie elektronicznych dokumentów fiskalnych. Jest nim właśnie Novitus Point współpracujący z HUB-em paragonowym Ministerstwa Finansów. Nadal jednak pozwala na drukowanie papierowej wersji dowodów sprzedaży. Na nich z kolei możesz umieścić elementy graficzne, jak chociażby informacja o aktualnej promocji.

Zdalne zarządzanie drukarką fiskalną

Jeśli prowadzisz sieć punktów usługowych/sklepów lub w jednym miejscu posiadasz wiele stanowisk, intuicyjnym rozwiązaniem jest korzystanie z nich z tych samych urządzeń fiskalnych. Gdy zdecydujesz się na drukarkę fiskalną Novitus Point, będziesz mógł wszystkie kontrolować zdalnie dzięki oprogramowaniu BROKER. Musisz zmienić grafikę na wyświetlaczach? A może sprawdzić zawartość kopii elektronicznej, pobrać kopię raportu dobowego, paragonu lub zablokować dostęp? To wszystko da się zrobić.


Nadal zastanawiasz się, czy drukarka fiskalna Novitus Point jest dla ciebie? Może przekonają cię jeszcze: pojemna baza PLU (nawet 1 000 000 pozycji), wielowalutowość czy jej przeznaczenie zarówno do wykorzystania ogólnego, jak i jako bileterki lub drukarki aptecznej (wybór jest jednorazowy).

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, odwiedź nas w Radzyminie (ul. Stary Rynek 18) lub skontaktuj się z nami telefonicznie (22 267 06 33).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close