Posnet Evo

Co warto wiedzieć o Posnet Evo? Leave a comment

Fawag box nie jest jedyną nowością marki Posnet. Poznaj Evo*, czyli POS dołączający do rodziny SAIO (urządzeń wielofunkcyjnych). Może to właśnie on jest tym, czego potrzebujesz do swojego biznesu? Przedstawiamy jego funkcjonalności.

Wyobraź sobie, że nie musisz kupować osobnych urządzeń, tylko możesz mieć platformę POS, drukarkę fiskalną oraz aplikacje sprzedażowe w jednym. Za mało? Dodajmy jeszcze do tego przyjmowanie płatności bezgotówkowych, a otrzymamy nowoczesne Evo, którym może pochwalić się w swoim portfolio marka Posnet. Wszystko to skrywające się w filigranowym, choć z dużym i czytelnym wyświetlaczem, sprzęcie fiskalnym o eleganckim wyglądzie pasującym do Twojego stanowiska pracy.

Posnet Evo
Posnet Evo – aplikacje sprzedażowe POS-UP i GoPOS

Wspomnieliśmy już, że w Posnet Evo dostępne są aplikacje sprzedażowe. Jedną z nich jest POS-UP. Dzięki niej przeprowadzisz wszystkie potrzebne operacje – niezależnie od tego, czy pracujesz w branży handlowej czy usługowej. Zarejestrujesz sprzedaż, wprowadzisz potrzebne pozycje do bazy i zrobisz raporty dobowe i miesięczne.

Posnet Evo posiada również dostępną, zaawansowaną aplikację GoPOS dedykowaną zarówno handlowi, jak i gastronomii. Zarządzaj biznesem na odległość dzięki rozwiązaniowi chmurowemu i usprawnij funkcjonowanie swojej firmy.


Posnet Evo – płatności bezgotówkowe

W obecnych czasach chętnie korzystamy z różnych form płatności bezgotówkowych. Do dyspozycji mamy karty debetowe, kredytowe czy wszelkie płatności telefoniczne. Dzięki temu wystarczy wyjść na zakupy tylko ze smartfonem. Posnet Evo jest gotowy na przyjmowanie takich płatności, a to dzięki posiadanej funkcji NFC.

Dzięki temu oszczędzasz zarówno czas na poszukiwania terminala do swojego urządzenia fiskalnego, jak i przestrzeń potrzebną na instalację dodatkowego sprzętu. Czy takie rozwiązanie nie brzmi dobrze?

Posnet Evo

Posnet Evo
Posnet Evo – gotowy na e-paragony

E-paragony od momentu wejścia ich w życie wzbudziły spore zainteresowanie, zwłaszcza w gronie entuzjastów technologicznych ułatwień. Postaw więc na urządzenie fiskalne, które pozwoli na wystawianie tych elektronicznych dokumentów fiskalnych.

Posnet Evo posiada tę funkcjonalność. Pamiętaj jednak i przypomnij też klientowi, że może on otrzymać e-paragon pod warunkiem, że zrezygnuje z jego „tradycyjnej” papierowej wersji.


Posnet Evo
Posnet Evo – współpraca z innymi urządzeniami

Jeśli zastanawiasz się, czy POS Posnet Evo współpracuje z innymi urządzeniami, które mogą się okazać pomocne w Twoim biznesie, to mamy dla Ciebie dobrą odpowiedź – jak najbardziej. Do sprzętu możesz podłączyć chociażby wagi, skaner kodów kreskowych czy drukarkę termiczną.

Dzięki temu możesz zbudować pełne stanowisko sprzedażowe w firmie – niezależnie od tego, czy prowadzisz restaurację, sklep czy w foodtrucku.


Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na Posnet Evo, nabędziesz jedynie drukarkę fiskalną, natomiast platformę sprzedażową i aplikację będziesz wynajmować w ramach miesięcznego abonamentu. Jeśli masz więcej pytań, odwiedź nas w Radzyminie (ul. Stary Rynek 18) lub zadzwoń (22 267 06 33).

*Produkt wkrótce dostępny w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close