Mobilne kasy fiskalne

Mobilne kasy fiskalne, które sprawdzą się w Twoim biznesie Leave a comment

Jeśli działasz w terenie, potrzebna będzie Ci mobilna kasa fiskalna, którą zawsze zabierzesz ze sobą. Przedstawiamy niewielkie gabarytowo urządzenia spełniające Twoje wymagania.

Gdy ze swoimi usługami dojeżdżasz do klientów jako np. hydraulik, elektryk, wizażystka lub chociażby sprzedajesz towary na lokalnych targach/jarmarkach, potrzebujesz urządzenia fiskalnego, które będzie Ci towarzyszyło w pracy. Odpadają więc wszystkie „duże” kasy fiskalne – choć funkcjonalne, są przeznaczone do stacjonarnego wykorzystania. Przygotowaliśmy więc zestawienie mobilnych kas fiskalnych – niewielkich i poręcznych, idealnych do zapakowania do torby i jednocześnie spełniających swoje założenia.

Kasa mobilna Posnet Ergo Online
Mobilna kasa fiskalna Posnet Ergo Online

Nasze zestawienie otwiera Posnet Ergo Online, jedno z najpopularniejszych urządzeń marki. Jest cenione przede wszystko za łatwość użytkowania oraz poręczność. Nie martw się o połączenie z internetem i wybierz wersję z modułem WiFi lub modemem GPRS wraz z kartą SIM. Wiemy, że w terenie możesz mieć problem ze znalezieniem gniazdka do ładowania. Mamy jednak dobrą wiadomość – Posnet Ergo Online to jedno z niewielu urządzeń fiskalnych, którego baterię możesz wspomóc energią z powerbanku.


Mobilna kasa fiskalna (+ drukarka fiskalna + terminal płatniczy) Posnet Pospay2 Online

Posnet Pospay2 Online to niewielkie urządzenie kryjące w sobie moc aż 3 urządzeń – kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Nie potrzebujesz więc dodatkowego sprzętu, by przyjmować od klientów płatności bezgotówkowe. Z pewnością ucieszy Cię dostępność przydatnych aplikacji sprzedażowych: darmowej POS-UP oraz dodatkowo płatnej iPOS pozwalającej na zdalne zarządzanie przez www. Wytrzymała bateria również jest tutaj dużą zaletą. Urządzenie docenisz też za jego elegancki wygląd. Posnet Pospay2 Online pozwala na łączność z internetem za pomocą wbudowanego modemu GPRS/LTE, WiFi, Bluetooth.

Mobilna kasa fiskalna (+ drukarka fiskalna + terminal płatniczy) Posnet Pospay2 Online

Mobilna kasa fiskalna Posnet Mobile Online
Mobilna kasa fiskalna Posnet Mobile Online

W naszym zestawieniu mobilnych kas fiskalnych nie mogło oczywiści zabraknąć Posnet Mobile Online uznawanej za najmniejsze tego typu urządzenie na rynku (raptem 16,2 cm długości). Niech nie zwiodą Cię jego gabaryty. Posiada wszystkie potrzebne Ci funkcje i wydajny akumulator, który możesz naładować nawet w trasie za pomocą ładowarki samochodowej. Do wyboru masz wersję z WiFi lub modemem GPRS i kartą SIM.


Mobilna kasa fiskalna Novitus Nano Online

Mobilne kasy fiskalne w swojej ofercie posiada również marka Novitus. Jedną z nich jest Novitus Nano Online charakteryzująca się poręcznymi wymiarami – nie będziesz mieć problemu z przemieszczaniem się z nią w różne miejsca. Urządzenie jest proste w obsłudze, posiada ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę. Dzięki modułom WiFi/GPRS (do wyboru) zagwarantujesz kasie dostęp do internetu.

Mobilna kasa fiskalna Novitus Nano Online

Mobilna kasa fiskalna Novitus Nano II Online
Mobilna kasa fiskalna Novitus Nano II Online

Kasa fiskalna Novitus Nano II Online to następczyni Nano Online o równie małych gabarytach i z podświetlaną klawiaturą, która została wzbogacona o dodatkowe klawisze funkcyjne usprawniające Twoją pracę. Urządzenie posiada również wytrzymały akumulator i niskie zużycie energii – dzięki temu jeszcze dłużej możesz korzystać z kasy fiskalnej. Novitus Nano II Online w standardzie WiFi i opcjonalny GSM (możesz również zdecydować się na Nano II Online GSM z wbudowanym modemem GSM i opcjonalnym WiFi). Kolejną zaletą jest możliwość „podpięcia” kasy do chmurowego systemu do sprzedaży i zarządzania NoviCloud.


Mobilna kasa fiskalna Novitus One Online

Novitus One Online to kolejna mobilna kasa fiskalna marki Novitus, którą możesz używać do pracy w terenie. Miłośników smartfonów ucieszy duży dotykowy ekran. W One Online zainstalowane zostały aplikacje BILL (podstawowe funkcje) oraz ONE (zaawansowane funkcje sprzedażowe). Możesz na niej korzystać ze skrzynki mailowej, internetu i narzędzie androidowych, jak kalendarz i kalkulator. W trasie z internetem połączysz się za pomocą WiFi lub GSM. Kolejną zaletą jest możliwość „podpięcia” kasy do chmurowego systemu do sprzedaży i zarządzania NoviCloud.

Mobilna kasa fiskalna Novitus One Online

Jak widzisz, obie marki posiadają w portfolio mobilne kasy fiskalne (oczywiście mogą być też używane stacjonarnie). Każde z tych urządzeń kupisz w IT-Logic. Co więcej, możesz do nich dobrać etui ochronne, zabezpieczające sprzęt przed np. warunkami atmosferycznymi. Jeśli interesuje Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami i zapytaj się o dostępność. Z chęcią odpowiemy też na inne Twoje pytania dotyczące kas fiskalnych. Znajdziesz nas w Radzyminie przy ul. Stary Rynek 18 (pierwsze piętro), tel. 22 267 06 33.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close