Terminale SumUp

Terminale płatnicze SumUp – porównanie Leave a comment

Bez terminala jak bez ręki. Dzięki niemu firma daje możliwość bezgotówkowego zapłacenia za towar lub usługę (przypominamy, że przedsiębiorcy mają obowiązek zapewnienia klientowi opcji płatności bezgotówkowej). Na rynku pojawiło się wiele urządzeń w tej kategorii. Zaliczamy do nich również terminale SumUp.

Co je wyróżnia? Nie musisz zawierać umowy i ponosić kosztu comiesięcznego abonamentu za wynajem terminala. Płacisz raz za zamówienie urządzenia plus prowizję 1,49% od każdej wykonanej transakcji. Pieniądze z niej trafią na Twoje konto w ciągu 3-5 dni roboczych od daty jej przeprowadzenia. Ponadto SumUp obiecuje, że zarówno rejestracja, jak i konfiguracja urządzeń jest intuicyjna i nie powinna sprawić Ci problemów.

Zobacz, jakie urządzenie oferuje Ci SumUp i wybierz najlepiej pasujące do Twojego przedsiębiorstwa:

Terminal płatniczy SumUp Ait

Terminal płatniczy SumUp Air (179/199 zł netto za wersję ze stacją ładującą) – nowoczesny produkt do przyjmowania płatności zbliżeniowych, kartami z chipem czy Apple Pay i Google Pay. Do potwierdzenia każdej z nich potrzebujesz łączności z internetem oraz smartfona/tabletu, gdzie zainstalujesz bezpłatną aplikację SumUp. Terminal połączy się z nim przez Bluetooth. Jedno naładowanie wystarczy na ok. 500 transakcji. Do wyboru jest tez stacja dokująca, dzięki której terminal zawsze będzie w pełnej gotowości.


Terminal płatniczy SumUp Solo

SumUp Solo (349 zł netto) – to samodzielny do użycia terminal posiadający intuicyjny interfejs dotykowy. Tak samo jak przy SumUp Air Twoi kliencie będę mogli płacić kartami zbliżeniowymi i z chipem oraz Apple i Google Pay. Możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu – nie tylko łączy się z Wi-Fi, lecz też poprzez komórkową transmisję danych (dzięki bezpłatnej karcie SIM). Urządzenie posiada również opcję „Inteligentny napiwek”.


Terminal płatniczy SumUp Duet 3G z drukarką

Duet SumUp 3G i drukarka (599 zł netto) – dzięki urządzeniu nie tylko przyjmiesz płatności, lecz także możesz wydrukować dokument potwierdzający transakcję. Urządzenie łączy się z internetem poprzez Wi-Fi, ale posiada również wbudowaną kartę SIM 3G, dzięki czemu możesz korzystać z niego wszędzie tam, gdzie jesteś.Każde z urządzeń SumUp dostępne jest na stronie producenta. Informujemy, że przenosi Cię na nią link afiliacyjny.

[Współpraca z marką SumUP]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close