Kasa fiskalna dla Pana Kanapki

Kasa fiskalna dla Pana Kanapki Leave a comment

iPOS to marka obecna na naszym rynku od kilkunastu lat. Jest znana z wprowadzania interesujących i innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. Jedno z jej dzieci – iPOS Pocket, czyli wirtualna kasa fiskalna dla gastronomii, to doskonała propozycja dla mobilnej gastronomii.

Kanapki, sałatki, drobne przekąski już zapakowane. Wsiadamy za kierownicę i jedziemy do Klienta z dostawą. W końcu udaje nam się dotrzeć na miejsce. Rozpakowujemy zamówienie, układamy na stołach i sprawdzamy z Klientem, czy wszystko w dostawie się zgadza. Na koniec zostało nam już tylko rozliczenie. Włączamy mobilny router – kasa i terminal wymagają przecież połączenia z Internetem. Niestety, znów coś się poprzestawiało i terminal dostał inny adres IP. Integracja płatności z kasą nie będzie zatem działała. iPOS Pocket jest remedium na tego typu problemy, a dodatkowo oferuje coś ekstra.
iPOS Pocket to sprytne połączenie terminala płatniczego i wirtualnej kasy fiskalnej. Urządzenie jest kompaktowe – dzięki niewielkim rozmiarom idealnie mieści się w dłoni. Możesz je też bez problemu zapakować do torebki, plecaka lub teczki. Mimo małych gabarytów nie traci wymaganej funkcjonalności. Możliwość wysłania faktur do Klienta z poziomu urządzenia sprawia, że niczego więcej nie potrzebujesz, z kolei trwała integracja terminala z kasą zapewnia pewność działania. Pojemny akumulator gwarantuje, że urządzenie będzie długo pracowało.

iPOS Pocket w dłoni
Kasoterminal iPOS Pocket – czyli wirtualna kasa fiskalna z terminalem płatniczym

Jeśli świadczysz usługi związane np. z cateringiem, prowadzisz foodtrucka lub małą gastronomię – iPOS Pocket jest urządzeniem dla Ciebie. Wbudowana w urządzenie karta GSM zapewnia łączność drukarki fiskalnej z Centralnym Repozytorium Kas oraz terminala z usługami płatności elektronicznych. Integracja drukarki i terminala spełnia wszystkie wymogi określone w Polskim Ładzie.
iPOS Pocket zasadniczo zmienia sposób prowadzenia sprzedaży w mobilnej gastronomii. Posiadając jedno urządzenie, masz wszystko, co niezbędne.

Kolejną zaletą jest na pewno to, że urządzenie posiada integracje z dedykowanym system sprzedażowym iposweb, dzięki temu możesz mieć pełną kontrolę nad Twoimi handlowcami pracującymi w terenie: podglądanie sprzedaży na żywo, raportowanie, edycja cen produktów.

Kasoterminal iPOS Pocket możesz kupić lub wynająć na 36 miesięcy. Niezależnie od metody płatności za kasoterminal dobierasz taryfę iPOS w zależności od swoich potrzeb. 

Taryfy opłat iPOS web

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia nas w Radzyminie, ul. Stary Rynek 18.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close