PayTel płaci 200 zł za terminal płatniczy Leave a comment

Prowadzisz sklep, punkt gastronomiczny lub usługowy, a może warsztat? Postaw na wygodę Twoich Klientów i system wygodnych płatności bezgotówkowych oparty o terminal PayTel. Teraz przy zakupie kasy lub drukarki fiskalnej Novitus oraz terminala płatniczego firmy PayTel możesz odebrać dla swojej firmy nawet 600 PLN.

Obecny zagrożenie pandemiczne sprawia że klienci niechętnie patrzą na płatności gotówkowe, w tej sytuacji idealną alternatywą stają się płatności bezgotówkowe, jako bardziej bezpieczne i higieniczne. Ważne, aby w tej chwili wszystkie punkty przyjmujące płatności mogły się tak rozliczać, nawet przy niewielkich kwotach zakupów. Wykorzystaj potencjał akcji PayTel i udostępnij płatności bezgotówkowe Twoim Klientom.

CO ZYSKASZ
DZIĘKI AKCJI?

  • 200, 400 lub 600 zł – wartościowa Premia dla Ciebie za korzystanie z terminali PayTel, przesłana na Twoje konto Firmowe
  • Minimum formalności – szybki przelew Premii na Twoje konto firmowe
  • Szybkie uruchomienie w Twojej firmie płatności bezgotówkowych PayTel za 0zł
  • Możliwość objęcia promocją nie tylko nowo zakupionych urządzeń fiskalnych, a także nabytych po 1 lipca 2019r.

Każda firma biorąca udział w Akcji PayTel może skorzystać aż trzykrotnie z Premii i otrzymać łącznie nawet 600zł, wtedy do promocji należy zgłosić 3 pary promocyjne. Zawierając z firmą PayTel umowę najmu terminali, możesz z nimi połączyć w promocyjną parę nie tylko nowo zakupione urządzenia fiskalne NOVITUS! Aby zwiększyć Twoje szanse na Premię, do pary z nowym terminalem możesz użyć także urządzeń fiskalnych już posiadanych, pod warunkiem, że zostały one nabyte po 1 lipca 2019r.

Do promocyjnej pary możesz wykorzystać wyłącznie terminale lub PIN-pady PayTel, nabyte w ramach Programu Polska Bezgotówkowa i zainstalowane po dniu ogłoszenia promocji, wskazanym w Regulaminie. Potem czeka Cię już tylko wypełnienie prostego formularza (Możesz to zrobić z konsultantem IT-Logic) i możesz czekać na Twoją Premię. Warunkiem wypłaty jest pozytywna weryfikacja danych z formularza przez organizatora Promocji. Nie czekaj za długo, akcja trwa tylko do 30 listopada 2020r. Nie przegap szansy na darmową kasę dla Twojej firmy.

W sklepach UFiSS w Radzyminie i w warszawskiej Białołęce mogą Państwo wybrać urządzenie z szerokiego asortymentu firmy Novitus. Gwarantujemy najlepszą obsługą, nasi konsultanci chętnie pomogą Państwu dopełnić wszelkich formalności związanych z akcją promocyjną.

Regulamin akcji dostępny tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SHOPPING CART

close