Kasy i drukarki fiskalne do salonu fryzjerskiego

Czy wiadomo, jaka kasa fiskalna będzie odpowiednia dla fryzjera, barbera, kosmetyczki?

Tak – mała, poręczna, prosta i intuicyjna w obsłudze. Firma Posnet ma w swoim portfolio kilka takich urządzeń. Pierwsza z brzegu – Posnet Mobile Online – najmniejsza kasa fiskalna na rynku. Najmniejsza, nie oznacza – dysponująca najmniejszą liczbą funkcji.

Posnet Mobile Online to pełnoprawna kasa fiskalna z bazą towarową do 4000 PLU, obsługą do ośmiu kasjerów. Ze względu na gabaryty łatwo schowasz ją do torby, teczki, na biurku zajmuje mniej miejsca niż telefon. Kasa jest dostępna w trzech wariantach umożliwiających różny sposób dostępu do CRK: – Wi-Fi/Bluetooth, GRS z kartą SIM z anteną wewnętrzną, GPRS z kartą SIM z anteną zewnętrzną. Oczywiście jest możliwość uzyskania połączenia z Centralnym Repozytorium Kas poprzez kabel USB współdzieląc połączenie komputerowe.

W przypadku urządzeń z łącznością GPRS producent zapewnia kartę SIM z uruchomioną usługą przesyłu danych na okres 80 miesięcy. Uruchomienie karty nie wymaga od Ciebie żadnych formalności – następuje „z automatu” po inicjalizacji transmisji.

Przy naładowanym akumulatorze kasa pozwala na wydrukowanie do 8000 paragonów – z pewnością nie będą jej straszna praca poza salonem stacjonarnym. Wymiana papieru termicznego to otworzenie pokrywy, wrzucenie nowej rolki i zamknięcie pokrywy – prościej się nie da.

Menu kasy jest intuicyjnie podzielone na sekcje związane z sprzedażą (sprzedawca) i zarządzaniem/programowaniem (kierownik). Szereg najczęściej wykonywanych czynności (np. raport dobowy, raport miesięczny) można ekstremalnie przyśpieszyć poprzez wykorzystanie klawiszy skrótów i przypisanie im odpowiedniej funkcji.

Kasoterminal Pospay - połączenie kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz drukarki fiskalnej.Nowością w ofercie jest kasoterminal Posnet PosPay. To unikalne połączenie kasy/drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. Urządzenie pozwala bezpośrednio regulować płatności drogą elektroniczną.

Płacimy za kasę/drukarkę fiskalną, rozliczenie za terminal jest w formie abonamentu. Nie trzeba płacić za transmisję danych – kartę SIM zapewnia POSNET. W przypadku urządzenia z kopią elektroniczną możemy zalogować się do firmowej sieci WiFi.

Urządzenie Posnet PosPay posiada dotykowy interfejs, którego funkcje zintegrowane są z terminalem płatniczym. Na tym samym ekranie wystawiamy paragon i autoryzujemy kodem PIN płatność elektroniczną. Możemy oczywiście dokonywać płatności drogą elektroniczną (np. za fakturę wydrukowaną z innego komputera) bez wydruku paragonu z urządzenia.

PosPay to urządzenie niezwykle ergonomiczne – bez trudu mieści się w dłoni, co przy wadze trochę powyżej 0,5 kg sprawia, że doskonale sprawdza się w terenie.

Kolejną proponowaną do salonu kosmetycznego czy fryzjerskiego kasą jest jedna z popularniejszych kas fiskalnych online na rynku: Posnet Ergo online. Kasa o nieprzeciętnych możliwościach, małych rozmiarach, stosunkowo długim czasie pracy na akumulatorze, a przede wszystkim dziecinnie prosta w obsłudze. Pokaźna baza towarowa (4000 PLU) może być dodatkowo rozbudowana o 2000/4000 kolejnych pozycji. Modułowa budowa pozwala także na instalację dodatkowych złączy (np. zasilania, RS232, złącze szuflady) bez konieczności zakupu nowego urządzenia. Posnet Ergo online to przede wszystkim tzw. wolna ręka w kwestii metody łączności z Internetem. USB, Wi-Fi, Bluetooth, karta SIM – dla Posnet Ergo to żaden kłopot – doposażając urządzenie w odpowiedni moduł zapewniasz pożądany sposób łączności. W przypadku łączności WiFi cała procedura w uproszczeniu odbywa się tak, jak w telefonie – wybieramy po nazwie sieć z którą chcemy uzyskać połączenie – kasa prosi
o podanie hasła – po jego prawidłowym wpisaniu urządzenie zaproponuje łączenie się z tą siecią
w sposób automatyczny. Fabryczna silikonowa nakładka na klawiaturę pozwoli łatwo usunąć wszelkie zanieczyszczenia powstałe od oparów lakierów, suchych szamponów itp.

Firma Novitus także ma swoją propozycję dla branży kosmetyczno-fryzjerskiej. Nano Online jest świetnie i przemyślanie zaprojektowaną kasą. Małe gabaryty urządzenia doskonale sprawdzą się w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, jak również w gabinetach lekarskich i kancelariach prawnych. Bogata funkcjonalność urządzenia połączona jest z intuicyjną obsługą. Pojemny akumulator urządzenia pozwala wg producenta wydrukować do 3000 paragonów. Złącza komunikacyjne: LAN, RS232 i USB są montowane standardowo w każdym urządzeniu. Jeśli chcesz łączyć się z CRK poprzez WiFi czy 3G, po prostu dokupujesz kompatybilne urządzenie, instalujesz je w kasie i voilà.

Dotykowa kasa fiskalna Novitus One Online

W urządzeniu Novitusa załadujesz rolkę o rozmiarze 57 x 30 – dwukrotnie dłuższy papier termiczny, to rzadsza jego wymiana.

Kolejna propozycja to także Novitus ONE, urządzenie online z dotykowym wyświetlaczem oparte o system Android. Oprócz bardzo prostej obsługi kasa fiskalna ONE daje nam możliwość wystawienia faktury bezpośrednio z urządzenia, wydrukowania jej, a nawet przesłania jej mailem.

Potrzebuję terminal płatniczy do mojej kasy fiskalnej

Zwrot nawet 600 zł za zakup terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej Novitus

Mamy w swojej ofercie terminale płatnicze następujących firm: eService, Paytel oraz Polskie ePłatności, więc jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią ofertę do Państwa działalności. Na pewno bezkonkurencyjny jeśli chodzi o prostotę obsługi jest wspomniany wcześniej kasoterminal Posnet Pospay. Zaletą kupna terminala płatniczego razem z kasą fiskalną jest na pewno to, że w razie jakichkolwiek problemów mają Państwo możliwość bezpośrednio do nas.

Firma Novitus wraz z firmą Paytel przygotowały promocję, polegającą na zwrocie 200 zł za zakupiony terminal (maksymalnie zwrot za zakup 3 terminali 600 zł) wraz z kasą fiskalną Novitus. Promocja ta trwa do 30 września 2020 roku.

Jeśli to Państwa pierwszy terminal płatniczy to mają Państwo możliwość przystąpienia do programu Polska Bezgotówkowa, dzięki czemu przez rok nie ponoszą Państwo kosztów związanych wynajmem terminala płatniczego oraz nie płacą państwo prowizji od sprzedaży.

Jeśli to takie dobre kasy, to gdzie mogę je obejrzeć i kupić?

Jeśli jesteś z Radzymina, Wołomina, Marek, Legionowa, Warszawy i okolic, to zapraszamy na prezentację do Radzymina (ul. Stary Rynek 18).

Do zobaczenia!

Kasy i drukarki fiskalne do salonu fryzjerskiego dostępne w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym

SHOPPING CART

close