Kasy i drukarki fiskalne online dla kancelarii prawniczej lub notariusza

Od 01 stycznia lipca 2021 roku wszystkie kancelarie prawne będą zobligowane do korzystania z urządzeń fiskalnych online. Zazwyczaj takim urządzeniem jest kasa fiskalna. Poniżej opisujemy idealne rozwiązania z zakresu kas fiskalnych dla prawnika czy notariusza.

 

Idealna kasa fiskalna dla prawnika czy lekarza - Posnet Mobile Online

Kasa fiskalna Posnet Mobile Online

 

Aktualnie najmniejsza kasa fiskalna online dostępna na rynku. Urządzenie dostępne jest w trzech wariantach łączności z CRK: moduł WiFi, moduł GPRS z wewnętrzną anteną i moduł GPRS z zewnętrzną anteną. Warto zaznaczyć, że wybierając wersję z łącznością GPRS producent zapewnia kartę SIM z włączoną transmisją danych przez okres 80 miesięcy od dnia zakupu urządzenia.

 

Posnet Mobile online dziedziczy wszystkie pozytywne cechy swojej poprzedniczki z kopią elektroniczną: kompaktowe rozmiary, ergonomię obsługi i nowoczesny design. Baza PLU kasy pozwala na zaprogramowanie do 4000 pozycji, na zasilaniu akumulatorowym wydrukujemy do 50 tys. wierszy paragonu. Co istotne dla wielu klientów – obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, czemu sprzyja logiczne rozmieszczenie poszczególnych pozycji menu. Wymiana papieru termicznego nie wymaga zajrzenia do instrukcji – po prostu otwieramy pokrywę drukarki, wyjmujemy starą rolkę, wrzucamy nową tak, aby część początkowa wystawała z drukarki i zamykamy pokrywę. Prosto łatwo i przyjemnie.

 

 

 

Posnet Ergo Online - dla prawnika

Kasa fiskalna Posnet Ergo Online

 

Jest to nieco większe urządzenie, ale też z powodzeniem zmieści się w teczce, plecaku czy torbie. Nowoczesny design przyciąga wzrok, a małe gabaryty nie wymagają osobnego miejsca na biurku. Kasa ma budowę modułową, co oznacza możliwość rozbudowy nawet po fiskalizacji. Czterowierszowy wyświetlacz graficzny operatora w niezwykle czytelny sposób prezentuje wszystkie opcje menu, komunikaty i ostrzeżenia. W tym urządzeniu producent także zastosował mechanizm drukujący, w którym wymiana papieru termicznego nie przysporzy jakichkolwiek problemów. Konstrukcja kasy już po samym wyglądzie sprawia wrażenie solidnej, po ujęciu w dłoń uzyskujemy pewność, że nawet upadek, wstrząs czy zachlapanie nie wyrządzi jej większej szkody. Duży akumulator litowo-jonowy jest w stanie przez długi czas zasilać kasę bez dostępu do stałego źródła zasilania.

 

Posnet Ergo online umożliwia przesłanie do kasy grafiki z logo kancelarii, sklepu, firmy – paragon wydrukowany z takiego urządzenia niewątpliwie będzie się wyróżniał i od razu zwróci uwagę. Producent zadbał także o akcesoria około-kasowe w postaci materiałowego etui czy skórzanego pokrowca na urządzenie, które można zakupić dodatkowo.

 

Kasoterminal Pospay - połączenie kasy fiskalnej, terminala płatniczego oraz drukarki fiskalnej.

Kasoterminal Posnet PosPay Online

 

To najnowsza propozycja urządzenia fiskalnego połączonego z terminalem płatniczym. Część fiskalna urządzenia może być wykorzystywana jako drukarka bądź kasa. Część odpowiedzialna za płatności elektroniczne umożliwia przyjmowanie płatności kartami płatniczymi, kredytowymi i poprzez Blik-a. Bezpośrednie połączenie modułów niweluje konieczność przepisywania kwoty transakcji z kasy do terminala.

 

Posnet PosPay online posiada fabryczną kartę SIM do transmisji danych z i do urządzenia, której koszt wliczony jest do abonamentu terminala. Poprzez WiFi czy BT możesz połączyć się z urządzeniami w Twojej firmie.

 

Za część fiskalną płacisz jednorazowo, terminal wynajmujesz – uzyskujesz dzięki temu rozłożenie kosztów w czasie.

 

Gabaryty kasy (wymiary: 15,2 cm x 8 cm x 8.1 cm i waga: ok. 0.6 kg) sprawiają, że urządzenie idealnie mieści się w dłoni. I na koniec coś ekstra: na moduł fiskalny w urządzeniu masz 5-letnią gwarancję, na terminal gwarancja jest dożywotnia!

 

Mając na uwadze wzrost popularności płatności bezgotówkowych – PosPay skazany jest na sukces.

 

Dotykowa kasa fiskalna Novitus One - wystawia faktury

Kasa fiskalna Novitus One Online

 

Dla osób lubiących dotykowe wyświetlacze. Programujemy wygląd programu sprzedażowego pod siebie, czyli funkcje czy towary/usługi, na których nam zależy, możemy mieć pod ręką, co dodatkowo upraszcza nam sprzedaż.

 

Wystawiasz faktury? Niezwykłą zaletą tego urządzenia jest możliwość wystawiania faktur bezpośrednio z kasy fiskalnej! Oprócz tego, w kasie znajduje się aplikacja pocztowa, dzięki czemu, możemy wysyłać faktury bezpośrednio z kasy fiskalnej!

 

Kasa fiskalna pracuje na systemie android co również jest ułatwieniem dla obecnych użytkowników tegoż systemu. Wymagane połączenie z CRK odbywa się: standardowo po kablu Ethernet lub po dołożeniu modułu – poprzez WiFi lub poprzez dodatkowy dedykowany modem GSM (zewnętrzny lub wbudowany, wewnętrzny).

 

Zachęcamy do kontaktu, wtedy najlepiej nam będzie dobrać urządzenie pod Państwa wymagania.

 

Masz jeszcze jakieś pytania? Skontaktuj się z nami i pamiętaj, że:

 

– pomagamy we wszystkich formalnościach,

 

– zaprogramujemy Twoje urządzenie,

 

– przeszkolimy Cię z jego obsługi,

 

– zafiskalizujemy nową kasę,

 

– zamkniemy stare urządzenie,

 

– pomożemy z formalnościami z Twoim Urzędem Skarbowym.

 

KONTAKT

Poniżej wszystkie modele kas fiskalnych online dla prawnika, notariusza

SHOPPING CART

close